Dziennik pełen literek

Go down

Dziennik pełen literek Empty Dziennik pełen literek

Pisanie by Admin Sob Sty 20, 2024 2:59 pm

Dziennik


Retrospekcje

  1. A/Z - Nazwa
    ---

  2. A/Z - Nazwa
    ---

  3. A/Z - Nazwa
    ---


Luty 2023

  1. Z - 17.02.2023. | W pół drogi do gdziekolwiek
    No i stało się, polazłem dalej, niż zwykle, a potem nie wiedziałem, w którą stronę się obrócić, żeby było bliżej. No i jeszcze ci ludzie dookoła, jakby nie mogli w końcu pójść spać. Na jednego takiego wpadłem, a raczej jedną. Pomijając krótką sprzeczkę, to Ashley okazała się całkiem miła, nawet zaproponowała, że mnie podwiezie i naprawdę przyjemnie się rozmawiało, a potem... potem trochę rzeczy się popsuło, bo wampir to żywa kriokomora, no więc wyszedłem na przeziębionego.

  2. Z - 19.02.2023 | Lecę na twoją furę
    Pomyślałby kto, że mój pierwszy wypadek drogowy będzie spowodowany hulajnogą. Na szczęście upadek zamortyzował motocykl. A potem porobiło się dużo rzeczy, jakaś psina wystartowała do mnie z mordą, no więc ja też do niej... Chciała danych na kwitku, to jej dałem dane, ale nie swoje, w nadziei, że i tak nie będzie tego sprawdzać, bo po co i przede wszystkim: jak. A potem poszliśmy na piwo i było fajnie, aż nawet zacząłem kwestionować mój pierwotny plan.

  3. Z - 20.02.2023 | Nadciąga psi patrol
    Kiedy kumpel ma problem, to nie można tego tak zostawić. Jak długo znam Egona? Chyba poprawne pytanie brzmi: jak długo znam kogokolwiek. Mimo to, nie odmawia się pomocy potrzebującym, nawet jeśli ta polega na... przyozdobieniu cudzego auta. Gość sobie zasłużył i tyle mi wystarczało, my zaś mieliśmy przy tym niezłą zabawę. A przy okazji dowiedziałem się, że nie lubi grać w szachy, znaczy Egon.

  4. Z - 22.02.2023 | Biznes rzeczą świętą
    Niespecjalnie miałem wcześniej okazję poznać Selenę, ale to nie sprawiało, że wybór stawał się gorszy. Nasza rozmowa przebiegła dobrze, a wraz z jej tokiem, coraz bardziej upewniałem się w przekonaniu, że polubię tę kobietę jako znajomą i pracodawcę. Może i jako radną, jeśli będę mieć z nimi do czynienia. Oby tylko w dobrych okolicznościach. Tymczasem, zostałem powitany w kasynie.


Marzec 2023

  1. Z - 02.03.2023 | Forum meeting time, czyli: a może się spotkamy
    Nie rozmawiaj z nieznajomymi i nie dzwoń po internetowe taxi, mawiają. Na pewno bym nie wpadł na to, że spotkam w ten sposób szefową Theo. Ten świat robi się aż zbyt mały albo nade mną wisi fatum porzucenia braciszka, yh. Ale przynajmniej dostałem od niej fuszkę.

  2. Z - 05.03.2023 | Tak właściwie to jest nas dwóch
    Zdecydowanie nie tak to wszystko miało wyglądać, zaczynając od tego, że Psina nie miała nigdy poznać Theo. Jak do tego doszło, nadal się zastanawiam, ale chyba był to najwyższy czas, by wszystko posprzątać. No więc poszedłem do tego jej warsztatu. I... Są rzeczy, do których nie powinno się wracać, więc nie wracajmy do tego. Ale futro ma mięciutkie. I fajne uszy.

  3. Z - 07.03.2023 | To trochę skomplikowane, bro
    Nie sądziłem, że spotkamy się jeszcze kiedyś, a potem, że tak szybko, ale może to i lepiej. Z drugiej strony, nadal miałem lekkiego pietra przed jego reakcją. Chyba niesłusznie? Prawda, pokłóciliśmy się trochę, ale nawet szybko nam przeszło, a potem było piwo, chińczyk, głupi film i głupie historie. Trochę tak jak dawniej i to był chyba najlepszy możliwy wynik całej sprawy. Na pewno wpadnę do niego jeszcze nie raz.

  4. EVENT - Z - 23.03.2023 | Las, noc i cygańska wódka: 1*
    Obiecałem, że przyjdę, to przyszedłem, trochę spóźniony, ale to nie teatr, żeby robić komuś afront. Udało mi się między innymi poznać Kjellmara, brata Katrine, i muszę przyznać, że jest całkiem w porządku jak na korposzczura.

  5. MISJA - Z - xx.xx.2023 | Świat się zmienia czy może to ludzie...
    Wybadajcie sytuację wśród ludzi, łatwo powiedzieć. To nie była najlepsza rozmowa na przeszpiegi w moim życiu, może dlatego, że niespecjalnie była przemyślana i chwilami zrobiło się nawet groźnie, ale żyjemy. Mam nadzieję, że ta dziewczyna nie narobi sobie syfu zbytnią ciekawością. A no tak, nasz cel. Nie wyglądała na przejętą całą tą aferą emerytalną, ale czego się spodziewać po artystce z teatru.

  6. Z - 28.03.2023 | Towarzyski drink na mieście
    Powinienem się w końcu przyzwyczaić, ale to dalej jest trochę, jakby to powiedzieć... niezręczne. W dodatku ona zachowuje się tak nieprzewidywalnie. Ale udawanie jej chłopaka było całkiem zabawne, nawet satysfakcjonujące, kiedy musiała znosić wszystkie głupie teksty. Cóż, łowy wyszły, było smacznie, było też edukacyjnie, przyjemnie nawet. A potem znowu postanowiła mnie zmieszać.

Kwiecień 2023

  1. Z - 01.04.2023 | Cziperki i zniżka pracownicza
    Jak ja kocham go straszyć, zwłaszcza, kiedy nie muszę się przy tym zbytnio wysilać. No ale dobra, nie tylko po to poszliśmy do salonu gier. Ogólnie było fajnie, było zabawnie, do tego wypiliśmy po drinku i obgadaliśmy atuty pewnej damy, co jak się okazało, znała nas obu. Ups? Ale w zasadzie niech ją sobie bierze. Ot plusy i minusy naszej odmienności, że zajmujemy inne nisze.

  2. EVENT - Z - 06.04.2023 | Zabawmy się w ciuciubabkę #3
    Wezwanie od Rady było co najmniej stresujące, ale po przyjściu do biura Radnej Seleny wszystko zrobiło się jeszcze dziwniejsze. Mieliśmy odnaleźć coś, co Marcus zostawił dla Rady na brytyjskim wybrzeżu w jaskini, przeżyliśmy krótki uliczny pościg, byłem poduszką, groziło mi zostanie ojcem, wysłuchaliśmy kilku monologów Marcusa i jego cichej kłótni z moim bratem i... Wyszło szydło z worka o spiskach i zamachach na sojusz, ale bardziej martwię się o Theo.

  3. UP - Z - 18.04.2023 | Bo strzelanie do ludzi jest ciut nielegalne
    Miałem se pójść na strzelnicę i zbadać miejscówkę, to poszedłem. To znaczy miałem po prostu pójść, ale mniejsza o szczegóły. To był naprawdę beznadziejny dzień. Noc. Właściwie obydwa, a idiota jeżdżący mi po nerwach to ostatnie, czego wtedy chciałem. Ale instruktorkę mają niezłą.

Maj 2023

  1. Z - 20.05.2023 | Happy grandma~
    Raczej rzadko się widujemy z Elisabeth, a może warto byłoby to zmienić. Zaskoczyła mnie piknikiem w ogrodzie, ale po pierwszej niezręczności było całkiem miło. Nawet zaskoczyło mnie, w jakie zakątki poszła nasza rozmowa. Ale to dobrze, trzeba mieć z kim rozmawiać o różnych rzeczach.

  2. A - 25.05.2023 | Wszyscy wiemy, co było dalej
    Umówiłem się z Amelką na drinka i to był jeden z lepszych moich pomysłów. [...]

Czerwiec 2023

  1. UP - A - 17.06.2023 | To trochę... podejrzane
    Poszedłem sobie na ten taki mały festyn w psrku, bo niby czemu nie. A tam jakiś facet wpada na ludzi i gubi portfele, yh. [...]

Grudzień 2023

  1. EVENT - A - 01.12.2023 | Niech rozpocznie się nowa gra: otwarcie Hotelu Sanctuaire | To capture a predator you can’t remain the prey | Kieliszek szampana czy rozczarowań?
    Chyba dalej muszę się dobrze zastanawiać nad tym, co tu się podziało. Ale impreza zapowiadała się nieźle. [...]
    I Leila wyglądała nieźle. [...]
    Natknąłem się na Tahirę. Z początku nie wyglądała na chętną do rozmowy, ale wypiliśmy po złotym kieliszku i było całkiem miło. I zaprosiła mnie do teatru. Ostatnio chyba bywam tam częściej niż w całym swoim życiu.


  2. A - 06.12.2023 | Skoro nie jest zatruta, pijemy razem!
    Mikołaj został oczywiście zdemaskowany, ale to tym lepiej, bo dobrego alkoholu nie powinno się pić w pojedynkę. No więc zaprosiłem Kat do siebie. [...]

  3. A - 07.12.2023 | Różne rodzaje kaca
    Czego jak czego, ale pobudki o piątej rano się nie spodziewałem. Gorzej, że to nie był jedyny problem tego dnia. [...]

  4. UP - A - 11.12.2023 | Nauka jazdy na łyżwach
    Nie jestem pewien, czy znalazłem się wtedy we właściwym miejscu, ale cóż. [...]

  5. MISJA Z UP - A - 15.12.2023 | Prawo talionu
    [...]



Universal Person


Marzec 2023

  1. Z - 23.03.2023 | Strzelnica na cygańskiej zabawie
    Theo Lacroix, Jin Hyun-woo, Cygan Zindelo

  2. Z - 27.03.2023 | Salon fitness "Paix et Sante"
    Theo Lacroix, pani Faure

Kwiecień 2023

  1. Z - 03.04.2023 | Gdzie on jest?
    Theo Lacroix, Kjellmar Storstrand, Mikayla Adakai, Katrine Storstrand, Francois, Jean Renault, Anne-Marie, familianci Wijsheidów

  2. A - 17.04.2023 | Bo kłusownikom mówimy stanowcze nie
    Yueying, Dorien, kłusownicy

  3. Z - 25.04.2023 | To twoja ciotka tu leży?
    Theo Lacroix, Jean Renault

Maj 2023

  1. Z - 03.05.2023 | Pora na dobranoc, bo już księżyc świeci
    Theo Lacroix

Admin
Admin
Admin
Zarabiam kokosy
Bo jestem fajny.
Dżewo
zielone
Cebularz
Jajcarz
Wisienka na torcie
Karotka
Idziemy na grilla
Team Weganie
Staph
Nie kumam
Biedronka ludojad
Kwiatuszek
Lodoherbata
Wyję do księżyca
5 o'clock
Pizza to życie
Nowobogacki
Otaku
A głupim sok w oczy
Magik
Zawodowy kibol
Wierzę w obcych
Ninja
Nieoszlifowany diament
Fileas Fogg
Farciarz
Egon
Peace Love GlutenFree

Liczba postów : 19

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach